SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
490 641 €
(9 813 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
50 m²
Via Chioso, Caslano

spalnicaatypical
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2.5 locali a Caslano, ottimo anche come investimento immobiliare, grazie alla posizione ben servita, infatti, può essere facilmente rivenduto o affitt...

Ostalo
Starost oglasa: 159 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Via Chioso, Caslano
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

House & Trade SA

Podobni oglasi