SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
185 852 €
(8 448 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Al Pian, Cadenazzo

spalnica1
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ideale per chi cerca comfort e tranquillità.Limmobile è composto da un unico ambiente luminoso con angolo cottura e bagno moderno.Dispone di un giardi...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Al Pian, Cadenazzo
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES (Svizzera) SA Camorino

Podobni oglasi