SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
675 994 €
(8 450 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
80 m²
Rue de la Berra, Bulle

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

en exclusivité chez parcelle 12 - Découvrez ce bel appartement de 3.5 pièces fraîchement rénové, idéalement situé à deux pas des commodités, entre qua...

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Rue de la Berra, Bulle
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Laurence Mauron Parcelle12

Podobni oglasi