SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
724 307 €
(8 833 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
82 m²
Dorfstrasse, Bühler

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An bevorzugter, ruhiger, sonniger Lage, in einem geschlossenen Wohnquartier, ohne Durchgangsverkehr, mit freier Bergsicht sowie höchster Privatsphäre ...

Ostalo
Starost oglasa: 489 dni
Posodobljeno: 488 dni

Lokacija

Dorfstrasse, Bühler
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Wealth Investment Network - WENET AG

Podobni oglasi