SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 322 692 €
(9 448 € / m²)
Prodaja
6+
2+
140 m²
Chätzlerweg, Brütten

spalnica6+
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Obwohl mit Winterthur die sechstgrösste Stadt der Schweiz nur 8 Kilometer entfernt liegt, ist vom hektischen, städtischen Treiben in Dägerlen nichts z...

Ostalo
Starost oglasa: 262 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Chätzlerweg, Brütten
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Swisslife

Podobni oglasi