SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
801 380 €
(7 220 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
111 m²
Rue de Forcel, Broc

spalnicaatypical
površina111 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacieux appartement de 4.5 pièces faisant partie d'une nouvelle promotion de bon standing en copropriété. Située au cœur d'un quartier villageois emp...

Ostalo
Starost oglasa: 312 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue de Forcel, Broc
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Gérances Giroud SA

Podobni oglasi