SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 557 316 €
(16 701 € / m²)
Prodaja
6+
2+
213 m²
Via Crodolo, Brissago

spalnica6+
površina213 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

In der sonnigen Seegemeinde Brissago entsteht mit Riasco Riva ein exklusives Wohnprojekt, das Architektur, Natur und Lebensfreude vereint.Die drei Häu...

Ostalo
Starost oglasa: 218 dni
Posodobljeno: 165 dni

Lokacija

Via Crodolo, Brissago
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immusil Estate GmbH

Podobni oglasi