SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
941 031 €
(11 763 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
80 m²
Gärbigässli, Brienz (BE)

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An wunderschöner, erhöhter Lage mit unvergleichlicher Aussicht befindet sich diese moderne Terrassenwohnung mit höchstem Wohnstandard in Oberried am B...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Gärbigässli, Brienz (BE)
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PREMIUM HOMES AG

Podobni oglasi