SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
823 186 €
(9 800 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
84 m²
Stafflerstrasse, Bremgarten

spalnicaatypical
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Moderne 3.5-Zimmer-Gartenwohnung mit exklusivem Gartensitzplatz & Hobbyraum Diese hochwertige 3.5-Zimmer-Eigentumswohnung im Erdgeschoss überzeugt dur...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Stafflerstrasse, Bremgarten
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homevisit GmbH

Podobni oglasi