SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 298 207 €
(13 247 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
98 m²
Therwilerstrasse, Bottmingen

spalnicaatypical
površina98 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ein Zuhause mit Raumhöhe und CharakterDiese besondere 4.5-Zimmer-Wohnung in Bottmingen vereint Grosszügigkeit, viel Tageslicht und eine zentrale Lage ...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Therwilerstrasse, Bottmingen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Anker & Family AG

Podobni oglasi