SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
981 282 €
(8 533 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
115 m²
Hauptstrasse, Bottenwil

spalnicaatypical
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Im Dorfkern von Bottenwil entsteht ein Mehrfamilienhaus mit vierzehn modernen und nachhaltigen 2.5 bis 5.5 Zimmer Eigentumswohnungen. Sämtliche Wohnun...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Hauptstrasse, Bottenwil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immo Bolliger AG

Podobni oglasi