SUPA24
909 584 €
(10 959 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
83 m²
Erlenweg, Boswil

spalnicaatypical
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

«Ankündigung Neubauprojekt - Wohnpark Süd, Flurweidweg 1 & 3 Boswil»In dieser attraktiven Wohnüberbauung entstehen zwei stilvolle Mehrfamilienhäuser m...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Erlenweg, Boswil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

UrbanHome

Podobni oglasi