SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
556 838 €
(6 053 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
92 m²
Dorfplatz, Bösingen

spalnicaatypical
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese Wohnung empfängt Sie mit Licht, Weite und einem Gefühl von Geborgenheit. Die ruhige, familienfreundliche Lage bildet den perfekten Rahmen für ei...

Ostalo
Starost oglasa: 40 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Dorfplatz, Bösingen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PREMIUM HOMES AG

Podobni oglasi