SUPA24
1 666 275 €
(9 802 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
170 m²
Via Arogno, Biss'one

spalnicaatypical
površina170 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Vendesi nuovo moderno appartamento di lusso 4,5 locali , nella nuova residenza a Bissone . Superficie: SUL 175 m2 , 2 terrazze di 20m2 ogni una., came...

Ostalo
Starost oglasa: 284 dni
Posodobljeno: 135 dni

Lokacija

Via Arogno, Biss'one
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Podobni oglasi