SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 312 636 €
(12 172 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
190 m²
Via Collina, Biss'one

spalnicaatypical
površina190 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Penthouse and apartment with pool and privat garten in Bissone, SvizzeraSecond House possible !A Bissone Lugano Sud - Immobiliare Tettamanti vende in ...

Ostalo
Starost oglasa: 417 dni
Posodobljeno: 61 dni

Lokacija

Via Collina, Biss'one
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immobiliare Tettamanti

Podobni oglasi