SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 130 055 €
(11 079 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
102 m²
Lärchenstrasse, Birmensdorf (ZH)

spalnicaatypical
površina102 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

*** Mehr Bilder und ein Video auf www.remax.ch/119711001-180 ***Die Stadt mit all ihren Vorzügen quasi «ums Eck» und doch ein ruhiges, naturnahes Um...

Ostalo
Starost oglasa: 21 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Lärchenstrasse, Birmensdorf (ZH)
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE/MAX Immobilien in Dietikon

Podobni oglasi