SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
947 990 €
(6 971 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
136 m²
Vy de Ballens, Bière

spalnicaatypical
površina136 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacieux attique neuf avec balcon habitableDécouvrez ce spacieux appartement neuf en cours de finalisation, situé dans un immeuble contemporain de 3 é...

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Vy de Ballens, Bière
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi