SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
962 279 €
(8 086 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
119 m²
Sentiero Antico, Biasca

spalnicaatypical
površina119 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Questo spazioso attico di 3.5 locali si a Biasca, nella Residenza al Mulino, costruita nel 2023. Lattico si distingue per la sua luminosità, modernità...

Ostalo
Starost oglasa: 232 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Sentiero Antico, Biasca
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi