SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
597 962 €
(7 119 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
84 m²
Rue du Cropt, Bex

spalnicaatypical
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusivité BARNES : Appartement de 3.5 pièces séduisant par son emplacement dans un environnement calme et sécurisé, proche de toutes les commodités,...

Ostalo
Starost oglasa: 161 dni
Posodobljeno: 120 dni

Lokacija

Rue du Cropt, Bex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES | Riviera

Podobni oglasi