SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 516 846 €
(15 018 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
101 m²
Bernex en Combes, Bernex

spalnicaatypical
površina101 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé au cœur de la charmante commune de Bernex, cet appartement en attique de 4,5 pièces offre un cadre de vie privilégié, alliant tranquillité villa...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Bernex en Combes, Bernex
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Visionimmo SA

Podobni oglasi