Seznam ponudb
14
14
14
1 463 067 €
(9 754 € / m²)
Prodaja
6+
1
150 m²
Rue de Jallet, Bercher
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
6+
površina
150 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Dans le village de Bercher : à 40 min. de Lausanne sur ligne du train LEB « Lausanne-Echallens-Bercher ».
Le rêve pour une famille : collèges prima...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
11 dni
Posodobljeno:
11 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rue de Jallet, Bercher
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
Reference 5 Immobilier SA
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Reference 5 Immobilier SA
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi