SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
648 736 €
(7 208 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
90 m²
Bellinzona

spalnicaatypical
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situato al primo piano di una signorile palazzina di sole 8 unità, questo spazioso appartamento di 3.5 locali si trova in una delle zone residenziali ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Bellinzona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE/MAX Immobiliare a Lugano

Podobni oglasi