Seznam ponudb
11
11
11
1 690 892 €
(8 248 € / m²)
Prodaja
6+
1
205 m²
Bellinzona
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
6+
površina
205 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Region: BellinzonesePLZ/Ortschaft: 6500 Bellinzona, Via Arcioni 8 Objekt Typ: 5 ½-Zimmer-Attka-Wohn...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Garaža
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
51 dni
Posodobljeno:
1 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Bellinzona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.