SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
847 010 €
(10 205 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
83 m²
Mauerstrasse, Basel

spalnicaatypical
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

4.5-Zimmer-Wohnung mit Balkon & Tiefgarage im KleinbaselIm 5. Obergeschoss eines gepflegten Mehrfamilienhauses mit 30 Einheiten erwartet Sie diese att...

Ostalo
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Mauerstrasse, Basel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi