SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
479 995 €
(4 000 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
120 m²
Via Sottobisio, Balerna

spalnicaatypical
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

6828 Balerna, Via San Gottardo 28Region: MendrisioWohnfläche: ca. 570m2Grundstückfläche: 755 m2Baujahr:1929 Renovierung 2007Zustand: sehr gutZweitwohn...

Ostalo
Starost oglasa: 54 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Via Sottobisio, Balerna
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Podobni oglasi