SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 475 019 €
(18 438 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
80 m²
Via Monescia, Ascona

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

DeutschExklusivität und 5-Sterne-Luxus: Ihr Rückzugsort in Ascona direkt am GolfplatzEingebettet in eine Wohnanlage von seltener Exzellenz in Ascona, ...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Via Monescia, Ascona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Properti AG

Podobni oglasi