SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 109 967 €
(13 067 € / m²)
Prodaja
6+
2+
238 m²
Via Lido, Ascona

spalnica6+
površina238 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Gelegenheit: «Nichtalltägliche, moderne Residenz - Eigentumswohnung», an privilegierter LageIn einem der begehrtesten Quartiere, nur wenige Schritte v...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Via Lido, Ascona
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MB Management and Consulting AG

Podobni oglasi