SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
813 421 €
(6 070 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
134 m²
Rue des Esserts, Ardon

spalnicaatypical
površina134 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

PLUS QUE 3 APPARTEMENTS DISPONIBLES SUR UN TOTAL DE 8 Magnifique appartement de 4,5 pièces à plain-pied avec une grande terrasse - LIVRAISON COURANT ...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rue des Esserts, Ardon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Follonier FM SA

Podobni oglasi