SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
917 433 €
(7 645 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
120 m²
Route de Sion, Arbaz

spalnicaatypical
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

domicilia.ch vous propose à ArbazSuperbe appartement de 4.5 pièces en duplex, en rez-de-jardin, avec jardin privatif et vue panoramiqueRésidence Le Be...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Route de Sion, Arbaz
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Domicilia

Podobni oglasi