SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 845 211 €
(13 668 € / m²)
Prodaja
6+
2+
135 m²
Grossacherstrasse, Aesch (ZH)

spalnica6+
površina135 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

An wunderschöner Südwestanglage am Rande von Aesch ZH angrenzend zur Landwirtschaftszone befindet sich das Projekt DuoVivo.Baubeginn erfolgt! Weitere ...

Ostalo
Starost oglasa: 262 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Grossacherstrasse, Aesch (ZH)
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lerch Promotionen AG

Podobni oglasi