SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 292 355 €
(15 204 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
85 m²
Zürichstrasse, Adliswil

spalnicaatypical
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mehr Bilder unter Ihr neues Zuhause in Adliswil - urbaner Komfort trifft private GartenidylleDiese Wohnung vereint grosszügige Architektur, zeitloses ...

Ostalo
Starost oglasa: 207 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Zürichstrasse, Adliswil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Exklusiv Immobilien GmbH

Podobni oglasi