SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 292 814 €
(15 210 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
85 m²
Zürichstrasse, Adliswil

spalnicaatypical
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mehr Bilder unter Ihr neues Zuhause in Adliswil - urbaner Komfort trifft private GartenidylleDiese Wohnung vereint grosszügige Architektur, zeitloses ...

Ostalo
Starost oglasa: 213 dni
Posodobljeno: 170 dni

Lokacija

Zürichstrasse, Adliswil
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

UrbanHome

Podobni oglasi