SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
753 898 €
(9 665 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
78 m²
Morgentalstrasse, Aadorf

spalnicaatypical
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Die Erdgeschosswohnung befindet sich in einem kleineren Mehrfamilienhaus in zentraler Lage. Sie wurde 2013 gebaut und bislang vermietet. Für den Verka...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Morgentalstrasse, Aadorf
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Swisslife

Podobni oglasi