SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
115 360 €
(2 060 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²

spalnica2
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

NOVI SAD, NOVO NASELJE! DVOSOBAN, 56m2, BRZO USELJIV

ID 447 U NAŠOJ PONUDI ZA PRODAJU! Agencija AURORA 369 nekretnine nudi Stan u Novom Sadu, u nas...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Aurora 369 nekretnine

Aurora 369 nekretnine

Podobni oglasi