Seznam ponudb
13
13
13
110 000 €
(2 619 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Милете Протића
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
42 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Novi Sad - Square garden - nov, uknjižen, jednoiposoban stan - 110000 eura
Prodaje se nov, uknjižen, jednoiposoban stan površine 42m2 u novoizgrađeno...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
340 dni
Posodobljeno:
339 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Милете Протића
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.