SUPA24
165 904 €
(2 440 € / m²)
Prodaja
1
1
68 m²
Букоровачка

spalnica1
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Predstavljamo vam dvosoban stan od 69.39m² u vrhunskom stambenom kompleksu u naselju Ilino, Bar, koji kombinuje luksuz, udobnost i privatnost. Ovaj mo...

Parametri

Oprema & lastnosti

Parametri

Stanje:
Novogradnja
tip stavbe:
Porobeton
Starost oglasa: 430 dni
Posodobljeno: 430 dni

Lokacija

Букоровачка
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Andra land

AndraLand

Podobni oglasi