SUPA24
212 050 €
(2 827 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Јанка Чмелика

spalnica3
površina75 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nova Detelinara!
Izgradnja stana visokog kvaliteta na fenomenalnoj lokaciji!
Stan, strukturno odličnog rasporeda i veličine, nalazi se na jednoj od n...

Ostalo
Starost oglasa: 446 dni
Posodobljeno: 445 dni

Lokacija

Јанка Чмелика
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJ DOM - AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Dragana Zorić

Podobni oglasi