SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
154 500 €
(2 575 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
60 m²
Стражиловска

spalnicaatypical
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Fantastična ponuda u strogom centru grada u pešačkoj zoni! Prodajemo jednoiposoban stan u Svetozara Miletića na prvom spratu manje stambene zgrade! Ne...

Ostalo
Starost oglasa: 443 dni
Posodobljeno: 443 dni

Lokacija

Стражиловска
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJ DOM - AGENCIJA ZA NEKRETNINE

vanja rac

Podobni oglasi