SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
106 600 €
(2 221 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Јанка Чмелика

spalnica2
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na prodaju funkcionalan porodičan stan 48m2 na Novoj
Detelinari. Odlično projektovan, sastoji se od hodnika, kupatila,

Ostalo
Starost oglasa: 443 dni
Posodobljeno: 442 dni

Lokacija

Јанка Чмелика
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJ DOM - AGENCIJA ZA NEKRETNINE

vanja rac

Podobni oglasi