Seznam ponudb
12
12
12
89 700 €
(3 093 € / m²)
Prodaja
5
1
29 m²
Др Светислава Касапиновића
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
5
površina
29 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Prodajemo garsonjeru od 29m2 na Detelinari.
Zgrada je useljenja u junu mesecu 2016. godine. Stan se nalazi na trecem spratu, bez lifta.
Garsonjera ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
447 dni
Posodobljeno:
446 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Др Светислава Касапиновића
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.