SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
77 250 €
(1 931 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
40 m²
Јанка Чмелика

spalnicaatypical
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Srpski:

Prodaje se uknjižen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari.

Zgrada je sagrađena krajem 90-ih godina, stan je na četvrtom spratu bez lifta.

Ostalo
Starost oglasa: 443 dni
Posodobljeno: 442 dni

Lokacija

Јанка Чмелика
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MOJ DOM - AGENCIJA ZA NEKRETNINE

Luka Tomica

Podobni oglasi