SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
242 400 €
(2 499 € / m²)
Prodaja
3
2+
97 m²
Carrer dels Almogàvers, Vilajuïga

spalnica3
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente oportunidad de adquirir esta vivienda en propiedad ubicada en esta localidad. Disponemos de este inmueble en edificio residencial que puede...

Ostalo
Starost oglasa: 20 dni
Posodobljeno: 20 dni

Lokacija

Carrer dels Almogàvers, Vilajuïga
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Les Santes

Podobni oglasi