SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
225 000 €
(3 214 € / m²)
Prodaja
2
2+
70 m²
Avenida de la Cañada Julián, Vera

spalnica2
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Your New Home by the Coast! Apartments for Sale in Vera Playa Discover this fantastic development of 2 and 3-bedroom apartments in one of the most sou...

Ostalo
Starost oglasa: 21 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Avenida de la Cañada Julián, Vera
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tadeo Homes

Tadeo Homes

Podobni oglasi