SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
53 000 €
(473 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
112 m²
Avenida Doctores Terrón, Vega de Espinareda

spalnicaatypical
površina112 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Se vende piso muy luminoso de tres habitaciones y con unas vistas inmejorables, situado en la tercera planta sin ascensor, en el encantador pueblo de...

Ostalo
Starost oglasa: 49 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Avenida Doctores Terrón, Vega de Espinareda
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

NIEVES GONZÁLEZ

Podobni oglasi