SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
210 000 €
(1 500 € / m²)
Prodaja
4
1
140 m²
CALLE ERMITA (DE L'), Valls

spalnica4
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartment For sell in Valls in Tarragona

Este amplio piso de 139 m² se encuentra en el tranquilo barrio de Santa Magdalena, en Valls. Con 4 habitaci...

opremljeno
Starost oglasa: 90 dni
Posodobljeno: 90 dni

Lokacija

CALLE ERMITA (DE L'), Valls
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1001 PORTALES

Christian ORTEGA

Podobni oglasi