SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
360 141 €
(4 237 € / m²)
Prodaja
2
1
85 m²
Valladolid

spalnica2
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

V srdci Valladolidu vám představujeme tento jedinečný klenot: mezonetový podkrovní byt o rozloze 85 m², který se nachází ve vznešené, kompletně zrekon...

Neopremljen
Starost oglasa: 230 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Valladolid

Infrastruktura in storitve v okolici

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Podobni oglasi