SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
450 000 €
(3 214 € / m²)
Prodaja
6+
2+
140 m²
Carrer de la Barraca, València

spalnica6+
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

🤩¡OFF-MARKET!Muy rara oportunidad de crear 2 dúplex en Cabanyal, Calle Barraca.Vídeo, fotos, y detalles => https://eu1.hubs.ly/H08Y67R0Este proyecto ...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Carrer de la Barraca, València
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Terreta Spain

Podobni oglasi