SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
545 000 €
(3 364 € / m²)
Prodaja
4
2+
162 m²
CALLE ISABEL LA CATÒLICA, València

spalnica4
površina162 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This apartment is located on a top floor of a building located in one of the best locations in the Ruzafa neighbourhood , Valencia.

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

CALLE ISABEL LA CATÒLICA, València
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lucas Fox Valencia

Podobni oglasi