SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
79 950 €
(727 € / m²)
Prodaja
3
1
110 m²
CALLE MONTE (EL), Turcia

spalnica3
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wohnung zum Verkauf in Armellada mit Garage, Grundstück und komplett möbliert

Zum Verkauf steht eine schöne Wohnung in Armellada, einem ruhigen und ...

Ostalo
Starost oglasa: 106 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

CALLE MONTE (EL), Turcia
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad España

Podobni oglasi