Seznam ponudb
23
23
23
222 500 €
(2 023 € / m²)
Prodaja
2
2+
110 m²
Calle Rincón de la Victoria, Torrox
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
110 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
REDPISO VENDE EXCLUSIVO PISO + TERRAZA + GARAJE + TRASTERO + PISCINAS EN TORROX
La vivienda se encuentra en una urbanización privada con piscinas com...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
39 dni
Posodobljeno:
18 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Calle Rincón de la Victoria, Torrox
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.